Kasutatud sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45 AMD Ryzen 5 5600H (6C/12T, 3.3 - 4.2 GHz, 16 MB)|15.6" FHD 1920x1080 144 Hz|GeForce RTX 3060|16 GB DDR4|512GB SSD|Wi-fi 6+BT5|Win11|Updated/Renew
Kasutatud sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45 AMD Ryzen 5 5600H (6C/12T, 3.3 - 4.2 GHz, 16 MB)|15.6" FHD 1920x1080 144 Hz|GeForce RTX 3060|16 GB DDR4|512GB SSD|Wi-fi 6+BT5|Win11|Updated/Renew
Tootekood: ACLAP5AN51BM GTIN: 9521724082137
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ACLAP5AN51BM |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib