Sülearvuti Apple Sülearvuti MacBook Air 15" M3 8C CPU 10C GPU/16GB/512GB SSD/Midnight/RUS MXD43RU/A
Tootekood: MXD43RU/A GTIN: 1959496390814
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MXD43RU/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | RUS |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib