Sülearvuti MSI Katana 17 B13UCRK-1426 - 17,3" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-13420H, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, FreeDOS
Sülearvuti MSI Katana 17 B13UCRK-1426 - 17,3" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-13420H, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, FreeDOS
Tootekood: 0017L5-1426 GTIN: 4711377250221
Pakkumised
992,53 € −69,17 € | |||
1039,00 € | |||
1049,35 € | |||
1050,32 € | |||
1233,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0017L5-1426 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 992.53 |
| Max. hind | 1233.25 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib