Sülearvuti Apple Sülearvuti MacBook Air 15” M3 8C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Starlight/SWE MC9K4KS/A
Tootekood: MC9K4KS/A GTIN: 1959499077606
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC9K4KS/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib