Sülearvuti MSI Thin 15 B12UC-2447 - 15,6" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3050, FreeDOS
Sülearvuti MSI Thin 15 B12UC-2447 - 15,6" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3050, FreeDOS
Tootekood: 0016R8-2447 GTIN: 4711377249720
Pakkumised
822,10 € −44,75 € | |||
839,00 € | |||
848,01 € | |||
851,71 € | |||
1038,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0016R8-2447 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 822.10 |
| Max. hind | 1038.41 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib