Sülearvuti Lenovo FLEX-5-16IRU8 i7-1355U 16"WUXGA Touch IPS 16GB SSD512 BT BLKB FPR x360 Win11 Abyss Blue (REPACK) 2Y
Tootekood: 82Y10007US GTIN: 5903719143707
Pakkumised
849,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82Y10007US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 849.00 |
| Max. hind | 849.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib