Sülearvuti Asus Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX007W Ultra 5 125H 16.0" 3.2K 120Hz 400nits Glossy 16GB LPDDR5X SSD1TB Intel Arc Graphics WLAN+BT Cam 75WHrs Win11 Neutral Black
Sülearvuti Asus Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX007W Ultra 5 125H 16.0" 3.2K 120Hz 400nits Glossy 16GB LPDDR5X SSD1TB Intel Arc Graphics WLAN+BT Cam 75WHrs Win11 Neutral Black
Tootekood: S5606MA-MX007W GTIN: 4711387559970
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S5606MA-MX007W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib