Sülearvuti Kiti SAMSUNG Galaxy Book5 360 15.6 Zoll Intel Core Ultra 5 226V 16GB 512GB W11 Moonstone Hall
Tootekood: NP750QHA-KA2DE GTIN: 8806097002130
Pakkumised
1023,85 € | |||
1106,37 € | |||
1119,40 € | |||
1119,52 € | |||
1150,37 € | |||
1201,60 € +5,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP750QHA-KA2DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1023.85 |
| Max. hind | 1201.60 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib