Sülearvuti Kiti SAMSUNG Galaxy Book5 Pro WIN11 PRO 16 Zoll Intel Ultra 5 226V 16GB 512GB W11PRO Moonstone Hall
Tootekood: NP964XHA-KG1DE GTIN: 8806097208808
Pakkumised
1493,88 € | |||
1507,05 € | |||
1521,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP964XHA-KG1DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1493.88 |
| Max. hind | 1521.25 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib