Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Polarstern MW103D/A M4 Chip mit 10-Core CPU 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD
Tootekood: MW103D GTIN: 195949837524
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW103D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib