Sülearvuti Medion SPRCHRGD14 S2 ELITE 30040146 - 14" 2.8K, Intel® Core™ Ultra 5-228V, 32GB RAM, 512GB SSD, W11
Tootekood: 30040146 GTIN: 4061275241334
Pakkumised
1132,74 € | |||
1153,08 € | |||
1455,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 30040146 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1132.74 |
| Max. hind | 1455.70 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib