Sülearvuti Apple MacBook Air 13,6 inches: M2 8/10, 24GB, 256GB, 30W - Space Grey - MC7U4ZE/A/P1/R1
Tootekood: Z1HK00037 GTIN: 5902002285353
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1HK00037 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M2 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib