Sülearvuti MSI Sülearvuti Modern 15, 15.6 FHD, Intel Core i3, RAM 16GB, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, Gray F13MG-473NL
Sülearvuti MSI Sülearvuti Modern 15, 15.6 FHD, Intel Core i3, RAM 16GB, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, Gray F13MG-473NL
Tootekood: MODERN 15 F13MG-473NL GTIN: 4711377306607
Pakkumised
630,86 € | |||
636,19 € | |||
489,99 € | |||
519,99 €* | |||
519,99 €* | |||
535,16 € | |||
763,90 € +0,50 € | |||
800,10 € −1,15 € | |||
854,20 € −1,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MODERN 15 F13MG-473NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 489.99 |
| Max. hind | 854.20 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib