Sülearvuti Lenovo T14s 2in1 G1 U5-225U 14 16GB/512 - 21R3004JMX
Tootekood: 21R3004JMX GTIN: 199271080078
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R3004JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib