Sülearvuti Asus Zenbook UX305FA-XX120H White
Tootekood: UX305FA-XX120H
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX305FA-XX120H |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Värvus | Valge |
| Toode lisatud | 2015-07-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib