Suverehv Michelin Pilot Sport 4 EMT ( 255/40 ZR19 96W runflat )
Tootekood: 255/40R19 LOMI 96W PS4EM GTIN: 3528705994822
Eripakkumised
Pakkumised
279,35 € | |||
273,67 € | |||
251,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 255/40R19 LOMI 96W PS4EM |
| Rehvi laius | 255mm |
| Rehvi profiil | 40 |
| Diameeter | 19" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 251.00 |
| Max. hind | 279.35 |
| Toode lisatud | 2025-06-20 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib