Sülearvuti DELL Plus 2in1 14 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: DB04250_LNL_203 GTIN: 2000001358061
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
1162,27 € | |||
1177,58 € | |||
1185,80 € | |||
1194,59 € | |||
1243,00 € +37,29 € | |||
1157,00 € | |||
1159,00 € | |||
1187,61 € | |||
1200,44 € | |||
1200,50 € | |||
1209,00 €* | |||
1209,00 €* | |||
1308,86 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DB04250_LNL_203 |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1157.00 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib