Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 16" Core 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SH008HMH GTIN: 198156168153
Pakkumised
1070,31 € | |||
1053,69 € | |||
1063,96 € | |||
1069,00 €* | |||
1069,00 €* | |||
1069,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SH008HMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1053.69 |
| Max. hind | 1273.10 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib