Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14" Ryzen 3, 8GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO501_PC14255_EMEA_NOR GTIN: 3707814895477
Eripakkumised
Pakkumised
821,47 € | |||
840,37 € | |||
842,80 € | |||
877,65 € | |||
887,04 € −36,96 € | |||
811,70 € | |||
832,00 € | |||
839,66 € | |||
856,60 € | |||
924,98 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO501_PC14255_EMEA_NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 811.70 |
| Max. hind | 924.98 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib