Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14" Ryzen 5, 8GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO504_PC14255_EMEA GTIN: 3707814885768
Pakkumised
790,50 € −7,75 € | |||
804,60 € | |||
819,33 € | |||
852,00 € | |||
784,25 € | |||
813,50 € | |||
821,50 € | |||
1076,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO504_PC14255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 784.25 |
| Max. hind | 1076.06 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib