Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO205_PA14250_EMEA_NOR GTIN: 3707814895521
Pakkumised
1417,27 € | |||
1432,10 € | |||
1449,49 € | |||
1465,67 € | |||
1380,50 € | |||
1385,40 € | |||
1430,90 € | |||
2139,00 € | |||
2253,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO205_PA14250_EMEA_NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1380.50 |
| Max. hind | 2253.28 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib