Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-5500U 14inch
Tootekood: 20BS00ACMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BS00ACMS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2015-08-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib