Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Intel Core Ultra 7 266V Laptop 35.6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7
Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 Intel Core Ultra 7 266V Laptop 35.6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7
Tootekood: BTO205_PA14250_EMEA GTIN: 5902002300711
Pakkumised
2084,00 € +4,55 € | |||
2105,00 € +4,60 € | |||
2214,19 € | |||
2236,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO205_PA14250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2084.00 |
| Max. hind | 2236.38 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib