Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255, 14' FHD+, AMD Ryzen 5 220, 16GB RAM, 512GB SSD, US KB, Black
Tootekood: BTO507_PC14255_EMEA GTIN: 3707814885805
Pakkumised
1253,85 € | |||
1271,61 € | |||
1322,00 € | |||
1231,95 € | |||
1255,12 € | |||
1262,84 € | |||
1278,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO507_PC14255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1231.95 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib