Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W 16 165hz R7-260 16GB 512SSD RTX5050 W11
Tootekood: 90NR0KS1-M002Y0 GTIN: 4711636120876
Pakkumised
1152,20 € | |||
1162,60 € | |||
1165,00 € | |||
1173,19 € | |||
1191,99 € | |||
1175,80 € | |||
1327,20 € | |||
1388,48 € | |||
1391,04 €* | |||
1391,04 €* | |||
1461,57 € | |||
1536,17 € | |||
2323,00 € +1097,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0KS1-M002Y0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1152.20 |
| Max. hind | 2323.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-07 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib