Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14250 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO110_PB14250_EMEA GTIN: 2000001366806
Eripakkumised
Pakkumised
1451,42 € | |||
1457,00 € | |||
1468,00 € | |||
1493,52 € −30,48 € | |||
1427,50 € | |||
1439,00 € | |||
1457,68 € | |||
1479,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO110_PB14250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1427.50 |
| Max. hind | 1569.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib