Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16" Ryzen AI 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO602_PC16255_EMEA GTIN: 2000001366295
Pakkumised
1193,92 € | |||
1209,64 € | |||
1218,00 € | |||
1226,97 € | |||
1276,00 € +38,28 € | |||
1188,50 € | |||
1216,65 € −4,52 € | |||
1218,00 € | |||
1219,24 € | |||
1233,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO602_PC16255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1188.50 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib