Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 14" Ultra 7, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SQ002SMH GTIN: 198158892285
Pakkumised
1314,33 € | |||
1319,91 € | |||
1384,00 € | |||
1418,89 € | |||
1284,65 € | |||
1292,60 € | |||
1315,54 € | |||
1322,47 € | |||
1339,85 € | |||
1353,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SQ002SMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1284.65 |
| Max. hind | 1489.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib