Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
Tootekood: 21SC001GMX GTIN: 199271099759
Pakkumised
1025,95 € | |||
1169,93 € | |||
1180,64 € | |||
1185,11 € | |||
1360,45 € +190,45 € | |||
1199,80 € | |||
1281,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC001GMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1025.95 |
| Max. hind | 1360.45 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib