Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 16"
Tootekood: AD3C6ET#UUW GTIN: 199251427886
Pakkumised
2238,32 € −45,68 € | |||
2257,48 € | |||
2264,40 € | |||
1877,91 € | |||
2340,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD3C6ET#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1877.91 |
| Max. hind | 2469.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib