Sülearvuti HP 250R G10 15.6 FHD 120U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: AD1T9ET GTIN: 198990485201
Pakkumised
607,69 € | |||
609,00 €* | |||
609,00 €* | |||
679,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1T9ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 607.69 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib