Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: Z1CY00060 GTIN: 5902002314640
Pakkumised
1404,32 € +0,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1CY00060 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1404.32 |
| Max. hind | 1404.32 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib