Sülearvuti LG LG gram 15 Business FHD Core i5-1334U 16GB/512GB Win11 Pro 15UB50T-G.AP56G
Tootekood: 15UB50T-G.AP56G GTIN: 8806096479421
Eripakkumised
Pakkumised
753,15 € | |||
803,19 € | |||
817,61 € | |||
986,40 € | |||
1035,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15UB50T-G.AP56G |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 753.15 |
| Max. hind | 1035.50 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib