Sülearvuti Lenovo Chromebook Duet 11M889 2in1 11" WUXGA 8GB/128GB ChromeOS 83HH000NGE
Tootekood: 83HH000NGE GTIN: 198154691318
Pakkumised
381,45 € | |||
390,55 € | |||
412,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83HH000NGE |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 381.45 |
| Max. hind | 412.88 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib