Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, 70W Power Adapter, INT) Midnight
Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, 70W Power Adapter, INT) Midnight
Tootekood: Z1CX0007N GTIN: 5902002306454
Pakkumised
1112,60 € −1,65 € | |||
1163,62 € +0,55 € | |||
1245,39 € +0,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1CX0007N |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1112.60 |
| Max. hind | 1245.39 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib