Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black, Grey
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black, Grey
Tootekood: FA608UH-R7165 GTIN: 4711636114080
Pakkumised
1026,79 € +11,29 € | |||
943,49 € | |||
1002,86 € +10,75 € | |||
1027,70 € +11,40 € | |||
1040,93 € +11,54 € | |||
1194,55 € +0,21 € | |||
1203,37 € +23,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA608UH-R7165 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 943.49 |
| Max. hind | 1203.37 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib