Sülearvuti Asus ZenBook A14 OLED UX3407QA-QD307W - Snapdragon X1-26-100 | 14" | 32GB | 512GB | W11H | Beżowy
Tootekood: 90NB1501-M00RP0 GTIN: 4711636020497
Eripakkumised
Pakkumised
1055,21 € | |||
1089,31 € | |||
1101,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1501-M00RP0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1055.21 |
| Max. hind | 1101.60 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib