Sülearvuti Blackview AceBook 12K1 i5-12450H 16” WUXGA 16GB SSD512 Windows 11 Pro Grey
Tootekood: AceBook-12K1 GTIN: 6931548319917
Pakkumised
499,90 € | |||
499,99 € | |||
491,00 € | |||
462,06 € +0,43 € | |||
462,40 € −0,25 € | |||
472,52 € −0,28 € | |||
477,83 € −0,03 € | |||
478,00 € −1,00 € | |||
494,57 € −0,03 € | |||
495,09 € −0,03 € | |||
504,22 € −0,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AceBook-12K1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 462.06 |
| Max. hind | 669.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib