Mälu Patriot Viper Venom RGB 64GB 2x32GB 5600 CL40
Tootekood: PVVR564G560C40K GTIN: 4711378423617
Pakkumised
792,10 € | |||
816,60 € | |||
833,52 € | |||
845,31 € | |||
1056,77 € | |||
1127,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVVR564G560C40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 792.10 |
| Max. hind | 1127.80 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib