Mälu Patriot DIMM 64 GB DDR5-5200 (2x 32 GB) Dual-Kit (schwarz, PVVR564G520C40K, Viper Venom RGB, INTEL XMP)
Tootekood: PVVR564G520C40K GTIN: 4711378423624
Eripakkumised
Pakkumised
664,58 € +219,49 € | |||
1080,77 € | |||
1095,86 € | |||
1127,95 € | |||
1157,28 € | |||
1189,11 € | |||
1197,00 € −63,00 € | |||
1210,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVVR564G520C40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 664.58 |
| Max. hind | 1259.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib