Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 Ultra 96GB 2x48GB 6400MHz CL32
Tootekood: VEU596G6432K GTIN: 4711378429985
Pakkumised
1800,80 € +0,30 € | |||
1631,55 € | |||
1634,88 € | |||
1671,11 € +0,28 € | |||
1679,33 € +0,26 € | |||
1703,72 € +106,60 € | |||
1708,87 € +0,27 € | |||
1720,99 € +0,40 € | |||
1726,00 € | |||
1838,10 € +0,30 € | |||
1856,50 € −119,50 € | |||
2015,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEU596G6432K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 1631.55 |
| Max. hind | 2015.79 |
| Toode lisatud | 2025-07-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib