Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2017 Retina 13" 2xUSB-C - Core i7 2.5GHz / 8GB / 128GB SSD - Space Gray
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2025-07-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib