Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14 FHD+ IPS 350 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: BTO602_PC14255_EMEA GTIN: 2000001366523
Pakkumised
1133,28 € | |||
1156,30 € | |||
1089,89 € −68,75 € | |||
1128,15 € | |||
1170,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO602_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1089.89 |
| Max. hind | 1290.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-24 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib