Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16 FHD+ IPS 350 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: BTO603_PC16255_EMEA GTIN: 2000001366233
Pakkumised
1265,49 € | |||
1234,95 € | |||
1429,86 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO603_PC16255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1234.95 |
| Max. hind | 1429.86 |
| Toode lisatud | 2025-07-24 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib