Sülearvuti DELL Notebook Pro Plus Pro 16 Plus (PB16250) CPU Core Ultra
Tootekood: BTO106_PB16250_EMEA GTIN: 144178800000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO106_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1549.00 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-28 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib