Sülearvuti DELL Notebook Pro Plus Pro 13 Plus (PB13250) CPU Core Ultra
Tootekood: BTO111_PB13250_EMEA GTIN: 144159300000
Pakkumised
1360,22 € | |||
1365,80 € | |||
1369,29 € | |||
1431,00 € | |||
1335,15 € | |||
1367,73 € | |||
1386,70 € | |||
1589,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO111_PB13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 1335.15 |
| Max. hind | 1589.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-28 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib