Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Mitternacht MW133D/A M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE Keyboard
Tootekood: MW133D GTIN: 195949838460
Pakkumised
1220,37 € +14,04 € | |||
1228,20 € | |||
1297,04 € +14,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW133D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1220.37 |
| Max. hind | 1297.04 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib