Sülearvuti Samsung Galaxy Book5 360 WIN11 PRO 15,6 Zoll Intel Ultra 5 226V 16GB 512GB W11PRO Moonstone Gray DE Keyboard
Tootekood: NP754QHA-KA1DE GTIN: 8806097209515
Pakkumised
1147,00 € −492,45 € | |||
1191,58 € | |||
1209,47 € +11,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP754QHA-KA1DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1147.00 |
| Max. hind | 1759.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib