Sülearvuti Samsung Galaxy Book5 Pro 360 WIN11 PRO 16 Zoll Intel Ultra 5 226V 16GB 512GB W11PRO Moonstone Gray DE Keyboard
Sülearvuti Samsung Galaxy Book5 Pro 360 WIN11 PRO 16 Zoll Intel Ultra 5 226V 16GB 512GB W11PRO Moonstone Gray DE Keyboard
Tootekood: NP964QHA-KG2DE
Pakkumised
1831,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP964QHA-KG2DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1831.49 |
| Max. hind | 1831.49 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib