Sülearvuti Samsung Galaxy Book5 Pro 360 WIN11 PRO 16 Zoll Intel Ultra 7 258V 32GB 512GB W11 PRO Grau DE Keyboard
Tootekood: NP964QHA-KG3DE GTIN: 8806097209898
Pakkumised
2055,55 € | |||
2103,35 € | |||
2113,73 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP964QHA-KG3DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2055.55 |
| Max. hind | 2249.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib